Vyhledej
Taneční skupina Angeles Dance Group > Firmy

Nevšední oslava v Hradci Králové a okolí: Tipy na místa, kde se rodí nejkrásnější vzpomínky

Redakce, Inzerce / 3.02.2023
Klasické oslavy v restauracích a klubech jsou občas trochu nuda, vzpomínky na ně pak blednou rychleji než večerní červánky. Že to jistí fotografie? Nenechte se zmást, časem možná zapomenete, kde je máte. Řešením je uspořádat událost tak jedinečnou, že se do paměti vryje všem zúčastněným nesmazatelně. Co třeba večírek na molu nebo svatba se sloními svědky?

Městské lesy Hradec Králové

Oslava pod korunami stromů hradeckých lesů je příjemná změna. Catering Hradec Králové vám přichystá hostinu přesně dle vašich preferencí a na vás zbude už jen výběr lokality, kde se bude akce odehrávat. Možností máte hned několik, nejlepší je ale pro takovou příležitost zvolit místo s ohništěm.

Kryté ohniště s altánem najdete například u rybníků Výskyt, Kříž a Na Olšině s omladinou vyrazte k ohništi u přírodního dětského parku Rytířské hradiště. V případě hezkého počasí vám nic nebrání využít ohniště bez přístřešku, kterých je v Hradci Králové bezpočet – jiná města by mohla závidět.

Pronajmout si můžete také Mazurovu chalupu s plně vybavenou kuchyní, venkovním posezením u ohniště i s místem k přespání. K dispozici budete mít i společenskou místnost s krbem a dřevo v ceně.

Safari park Dvůr Králové nad Labem

Toužíte po nevšední svatbě s výhledem na slony či hejna plameňáků? Žádný problém, stačí vyjet do Dvora Králové nad Labem. Tamní safari park a jeho zaměstnanci vám připraví nezapomenutelný zážitek a obřad na nádvoří secesní Neumannovy vily. Díky místním zvířecím obyvatelům se hosté vaší oslavy nudit nebudou, a kdyby přece jen, mohou se třeba pomazlit s hady.

V hradeckém safari můžete strávit také svatební noc, a to rovnou v africkém stylu. Ustláno budete mít v bungalovech nebo stanech a ráno vás místo digitálního pípání vzbudí řev lvů.

Kemp Stříbrný rybník

Stříbrný rybník rozprostírá svou hladinu v sousedství městských lesů, cca 8 km od hradeckého vlakového nádraží. Pronajmout si u něj lze celý kemp nebo jen vybrané prostory – kapacita místní klubovny je až 150 osob a k dispozici budete mít (mimo jiné) i výčepní zařízení či projektor s plátnem.

Kemp nabízí k pronájmu také dva párty stany nebo teepee s vlastním barem, TV a krbem. K focení můžete použít například dřevěné molo – i to si lze pronajmout a uspořádat na něm rodinnou oslavu či posezení s přáteli.

Zámek Karlova Koruna

Neopakovatelnou a noblesní atmosféru získá vaše svatební hostina, oslava či jiná společenská událost na zámku v Chlumci nad Cidlinou. Karlova Koruna je dílo vybudované v letech 1721–23 podle návrhu architekta Santiniho a patří k nejvýznamnějším barokním stavbám u nás.

V areálu si můžete pronajmout hned několik prostor: jeden ze dvou zámeckých sálů s kapacitou 300, respektive 150 osob, jízdárnu Kinských i zámeckou oranžerii v krásném parku s pávy.

​Slezská plovárna

Oslava či večírek na travnaté pláži s výhledem na řeku Orlici je zážitek, který ze vzpomínek hned tak nevyšumí. Areál Slezské plovárny je plný romantických zákoutí i míst k odpočinku, nevšední relaxaci vám umožní například finská sauna plovoucí na řece.

Rozloha říční zátoky s pláží a molem je cca 2 500 m2 – umístit tam párty stany či stany na přenocování není žádný problém. Součástí pláže jsou letní uzamykatelné a zastřešené altány, které slouží jak k odpočinku, tak i jako zázemí pro úschovu vašich věcí.

Inzerce Catering Hradec Králové

Ilustrační foto, zdroj: Freepik.com

 
Vaše komentáře

Přečteno 4700x