Vyhledej
Taneční skupina Angeles Dance Group > Vzdělávání > ostatní

Kurzy břišních tanců - v září začínají kurzy pro dospělé, v říjnu pro děti

Zájmové kroužky a aktivity na Královédvorsku

Redakce, / 15.08.2016, Královédvorsko
Hledáte relax formou zdravého pohybu, milujete umění, nebo se chcete jen protáhnout a pobavit? Tak přijďte vyzkoušet břišní tance! Vůbec nezáleží na věku, postavě, nebo tanečních dovednostech. Stačí mít chuť poznat něco nového. Orientální tance jsou známé především pro své blahodárné zdravotní účinky.
Pomáhají s posílením a prokrvením všech svalů, zejména pak svalstva pánevního dna a zad. Proto jsou vhodným prostředkem k odbourání menstruačních bolestí. Tanec je dokonce vyhledáván ženami, které mají problémy otěhotnět. Spousta žen právě díky orientálním tancům pocítila nejen zlepšení po tělesné, ale také psychické stránce. 
Během lekcí se naučíte správné držení těla, techniku orientálních tanců, kombinace, pokročilejší tanečnice i choreografie. Také se seznámíte s pestrou škálou tanečních stylů, kostýmy a hudbou.

VÝUKA PRO DOSPĚLÉ začíná už v září. 
Lekce ve Dvoře Králové probíhají každé PONDĚLÍ v tanečním sále se zrcadly v ZUŠ na náměstí T. G. Masaryka 83. 
Úvodní hodina proběhne 12. září.
Začátečnice: 18:30-19:30
Pokročilé: 19:30-20:30

Pokud nestíháte chodit do lekcí v týdnu, nebo jste "přespolní", můžete zavítat na VÍKENDOVÉ HODINY do Horní Brusnice. Zde výuka probíhá v útulných prostorech penzionu Na Kopečku. Tančí se každou neděli v čase 16:00-17:00. Lekce jsou určené pro začátečnice a ženy, které si chtějí hlavně odpočinout. Úvodní lekce se uskuteční 11. září.

V ŘÍJNU se můžete těšit také na KURZY PRO DĚTI. Výuka bude probíhat ve Dvoře Králové v 1. pololetí školního roku 2016/2017 od října do prosince. Veškeré informace budou upřesněny v průběhu září.

Pro každý kurz platí, že první lekce je pro nově příchozí zdarma. Do kurzů lze přistoupit kdykoliv během školního roku.

Na lekce budete potřebovat: pohodlné oblečení, šátek na boky, pití, případně taneční piškoty (lze tančit i bosky), ale hlavně dobrou náladu. :)

Více informací na
tel.: 739 165 692
khattya@email.cz
www.khattya.cz

Na všechny nové i stávající tanečnice se těší Kateřina Khattya Krupková 

Související články
Večer s orientálním tancem v Penzionu Za Vodou (30. září 2016)
Kurzy břišních tanců pro děti ve Dvoře Králové
Vaše komentáře

Přečteno 649x