Vyhledej
Novinky emailem
Taneční skupina Angeles Dance Group > Co se děje > společenské akce

Taneční pro manželské páry a dvojice začíná ve Dvoře Králové 18. září. Učit budou noví lektoři.

Redakce / 24.07.2016
Taneční pro manželské páry a taneční dvojice změní od září lektory. Po manželech Francových přebírají štafetu Tomáš a Kateřina Chmelovi z TAK Krok Hradec Králové. Připraveno je 6 lekcí a závěrečný věneček.

Otevíráme dvě úrovně kurzů – začátečníci a mírně pokročilí. Pod vedením manželů Chmelových čeká na účastníky tanečních kurzů 6 lekcí a závěrečný věneček.

Přihlášky již nyní přijímáme osobně v předprodeji vstupenek nebo e-mailu mannova.lenka@hankuv-dum.cz. Cena je 1800 Kč / pár.

První lekce se uskuteční v neděli 18.září 2016 v 17:00 hodin.

Oblíbené taneční kurzy pro manželské a taneční dvojice se konají již tradičně v sále Hankova domu. 

Představení lektorů

Manželé Chmelovi jsou profesionálními členy Svazu učitelů tance ČR, Tomáš Chmel je trenér a porotce v Českém svazu tanečního sportu. Mají za sebou 30letou praxi v oblasti tanečního sportu. Společně vytančili nejvyšší taneční třídu – M „Mezinárodní“ ve standardních a latinskoamerických tancích. Soutěžili v celé řadě evropských i neevropských zemích na mezinárodních i domácích tanečních soutěžích. Jsou mistři ČR juniorů a mistři Rakouska juniorů v latinskoamerických tancích v párovém tancování a finalisti Mistrovství ČR dospělých v družstvech. Byli dlouholetým párem mistrovských formací v Taneční škole KROK Hradec Králové, ve kterých jsou několikanásobnými Mistry ČR a finalisty mistrovství světa. Tančili v Itálie, v Moldávii, ve Švédsku. Mimo jiní dělali taneční ukázky na plese pro pana presidenta Havla ve Španělském sále Pražského hradu a také na Slavnostech valčíku ve vídeňském Hofburgu. Tomáš Chmel je profesionálním členem Svazu učitelů tance ČR a trenérem a porotcem v Českém svazu tanečního sportu. 


Těšíme se na Vás

Související články
Zápis do tanečních kurzů na rok 2016 stále probíhá
Soutěžní taneční páry kroužily po parketu Hankova domu celý víkend
Orientální tanec pomůže srovnat záda i psychiku. Ve Dvoře je učí mladá studentka - zkušená tanečnice Khattya.
Závěrečný věneček tanečních kurzů pro dospělé
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 770x