Vyhledej
Taneční skupina Angeles Dance Group > Sport > tanec

Tanečníci královédvorské ADG si zajistili na mistrovství Čech postup na mistrovství České republiky

Redakce, / 27.04.2016, Dvůr Králové nad Labem, adg.kralovedvorsko.cz
V sobotu brzy ráno, spíše ještě v noci, jsme se vydali na víkendové mistrovství Čech do Chomutova. Jedná se o postupovou soutěž na mistrovství České republiky. Ačkoliv si z tohoto mistrovství nevezeme jen zlaté medaile, ve všech kategoriích a disciplínách se nám přímý postup na MČR podařil.
V sobotu probíhaly disciplíny DISCO a special, kde jsme soutěžily s vystoupením pom-pomů v dětské a juniorské věkové kategorii. Děti získaly první místo a juniorky druhé místo. Obě dvě formace postoupily na mistrovství České republiky (dále MČR).
Celá neděle se nesla v duchu SHOW DANCE, kde jsme měly zastoupení ve všech věkových kategoriích. Malé děti se sice neumístily na bodovaných místech, ale svou skladbou V Kaštánkově si vybojovaly postup na MČR. 
Také děti si tanec užily a "zajely" to opravdu výborně. Ve velké konkurenci skončily se svou choreografií Na půdě sice na neoblíbeném čtvrtém místě, ale přímý postup na MČR si tak zajistili. 
Juniorky zabojovaly se svou skladbou Šílenství a vzhledem k velkému počtu účastníků si nejprve musely zajistit postup do finále, což se jim s přehledem podařilo. Finálové kolo bylo trochu monotónní, co se zastoupení týká. Čtyři skladby profesionální taneční školy R. A. K. jedni Marverci a potom my. Děvčata do toho dala všechno a výsledkem je páté místo a přímý postup na MČR. 
Pak už se čekalo na vyvrcholení celého večera, což jsou vždy formace dospělých. Letos máme zastoupení v extralize a vysoké cíle. Choreografie "Infinity" se všem moc líbila a výsledkem je druhé místo a přímý postup na MČR, které se v kategorii SHOW DANCE bude konat 28. května v Praze. 

Všem co nám do Chomutova přijeli fandit děkujeme a těšíme se na Prahu.

Eva Žižková
ADG

Další články Taneční skupina Angeles Dance Group

Související články
Angeles Dance Group - královédvorská taneční skupina s vlastní show
Královédvorská taneční skupina ANGELES Dance Group má 3x zlato a 1x stříbro
Medailová neděle královédvorské taneční skupiny Angeles Dance Group
Vaše komentáře

Přečteno 312x