Vyhledej
Taneční skupina Angeles Dance Group > Sport > tanec

Úspěchy královédvorských orientálních tanečnic na Dvorské Jedničce

Redakce, / 11.04.2016, Dvůr Králové nad Labem
Taneční soutěž Dvorská jednička se v letošním roce konala o víkendu 9. - 10. dubna. Jednalo se už o 12. ročník této nepostupové soutěžní přehlídky, kterou DDM Jednička Dvůr Králové pořádá v Hankově domě. Během celého víkendu se soutěží v různých tanečních kategoriích. Soutěžící jsou hodnoceni odbornou porotou, která je složena z odborníků v daném tanečním stylu. A jak dopadly královédvorské orientální tanečnice? Skvěle!

FOTOGALERIE - Královédvorské orientální tanečnice na Dvorské Jedničce 2016

Orientální tanečnice ze ZŠ 5. května pod vedením lektorky Kateřiny Khattyi Krupkové se účastní již několikátým rokem. Pokaždé se jim podařilo umístit na předních pozicích. Jinak tomu nebylo ani v letošním ročníku. Duo Michaela Sacherová a Lucie Meissnerová s choreografií "drum solo" obsadily 1. místo v kategorii juniorů. 
Mladší skupina Malika, pro kterou to byla teprve první účast na soutěži, získala s moderní orientální choreografií 2. místo v dětské věkové kategorii. 
Na 3. místě se mezi juniory umístila starší skupina Malika, která tančila klasický styl "raks sharki", a také duo Pavla Tafilová a Eliška Břízová s hedvábnými vějíři.  
Gratulujeme!

Kateřina Krupková

Související články
Úspěchy orientálních tanečnic ze Dvora Králové
Orientální tanec pomůže srovnat záda i psychiku. Ve Dvoře je učí mladá studentka - zkušená tanečnice Khattya.
Letní orientální show Na Kopečku - 15. července 2016
Dvě stříbrné medaile z Německa pro královédvorskou tanečnici Khattyu
Kurzy břišních tanců pro děti ve Dvoře Králové
Vaše komentáře

Přečteno 508x